משרדנו מייצג את לקוחותיו בכל הנוגע לעבירות מתחום איסור הלבנת הון, בהליכים האזרחיים וכן במסגרת ההליכים הפליליים הכוללים החקירות ברשויות השונות, כולל בצוותי חקירה מיוחדים (צח"מ) כחלק מחקירות משטרת ישראל ו/או רשויות המס השונות, וכן מול יחידות החקר "לה"ב 433" מטעם משטרת ישראל ומול "יחידת יהלום" ברשות המסים וכו'.

תהליך הלבנת ההון

מטרתה של הלבנת הון היא להפוך כסף שחור לכסף שהוא חוקי. כסף שחור הוא כסף שהושג באמצעות פלילים כמו: שוד, זנות, סמים, סחר לא חוקי ועוד. בנוסף כסף שחור הוא כסף שהושג ללא תשלום מס. תהליך הלבנת הון נחשב לחמור ביותר במדינות העולם וגם בישראל, אנשים המלבינים הון עושים זאת על ידי החדרת הכסף השחור לתוך מערכת פיננסית נקיה של עסק מסויים, הכסף השחור מתערבב עם הכספים של העסק הלגיטימי שמלבין לנו אותו ולבסוף בעל העסק הלגיטימי מעביר לנו את ההון שהולבן והוא לוקח לעצמו עמלה מסויימת. העונש על הלבנת הון בישראל יכול להגיע עד 10 שנים.

משרדנו מתמחה בהלבנת הון

המשרד מתמחה בייצוג, וייעוץ משפטי וליווי בחקירות וכתבי אישום בעבירות מכח חוק איסור הלבנת הון, כמו כן, משרדנו מלווה חברות ויחידים בעלי שליטה ומנהלים בתאגידים, לרבות  נותני שירותי מטבע (צ'יינג') וגופים שחוק איסור הלבנת הון מטיל עליהם חובות חוקיות.

למשרדנו ניסיון רב בכל הנוגע להליכי תפיסה וחילוט רכוש, לרבות בסעדים זמניים מסוג זה בפני שלל הערכאות השונות בתחום. בנוסף, משרדנו מעניק יעוץ משפטי שוטף וייצוג מול המוסדות השונים הרלוונטיים לעניין החוק ובהם בין השאר, הרשות לאיסור הלבנת הון ורשם נותני שירותי המטבע והמוסדות הרלוונטיים.